Przewozy do Niemiec

Naszą specjalizacją jest przewóz osób do Niemiec – z terenu województwa dolnośląskiego i lubuskiego oraz transport powrotny do Polski.

Obsługujemy teren całych Niemiec, dojeżdżamy do dowolnej miejscowości, pod wskazany przez Państwa adres. Obejmujemy naszą obsługą cały Dolny Śląsk i województwo lubuskie – dojedziemy do każdej miejscowości, z której będą chcieli Państwo wyjechać..

By podróż naszych pasażerów była dla nich przyjemna i komfortowa, trasy obsługują kameralne mikrobusy (8 osób + kierowca), wyposażone w podwójny system klimatyzacji. Nasi Klienci potwierdzają, że wygodne busy doskonale sprawdzają się na trasach Polska – Niemcy i z powrotem.

Wizytówką naszej firmy są nasi pracownicy. Wykwalifikowani, uprzejmi i co najważniejsze – kompetentni kierowcy Pegaza posiadają niezbędne doświadczenie w transporcie krajowym i międzynarodowym.

Sprawne zarządzanie firmą pozwala nam zaoferować Państwu atrakcyjne, tanie przewozy do Niemiec. Jeżeli zatem planujecie Państwo podróż busem za zachodnią granicę, zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Przewozy do Niemiec jedynie 175zł brutto 

Gwarantujemy najniższą cenę. W przypadku znalezienia porównywalnej oferty z niższą ceną prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

Dni wyjazdu:

Wtorki, Czwartki, Niedziele

Dni powrotu:

Środy, Piątki, Poniedziałki

Rezerwacja telefoniczna:

telefon komórkowy: 665 359 696

telefon stacjonarny: 74 818 74 64