Przewozy z Niemiec do Polski

Oferujemy przewozy z Niemiec do Polski. Obsługujemy teren Polski południowej, takie miasta jak Wrocław, Wałbrzych, Świdnica. Pozostałe miejscowości: Bolesławiec, Chojnów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Nowe Miasto, Lubań, Lwówek Śląski, Polkowice, Strzegom, Szprotawa, Wałbrzych, Świdnica, Wojcieszów, Zgorzelec, Złotoryja, Żagań, Żary oraz okolice.

Transport do Polski realizujemy z całego terenu Niemiec. Busy do Polski z Niemiec wyruszają w stałe dni tygodnia, zawsze w środy, piątki i poniedziałki. Skontaktuj się z nami w celu zarezerwowania terminu wyjazdu. Potwierdzenie podróży powinno nastąpić najpóźniej dzień przed wyjazdem, do godziny 12.00. Niezależnie od tego, w jakim regionie Niemiec mieszkasz i pracujesz, nasz bus odbierze cię ze wskazanego adresu i przywiezie do kraju, również pod wskazany adres na terenie województwa dolnośląskiego lub lubuskiego. Z nami podróżujesz wygodnie, bez przesiadek i zbędnego stresu, bez konieczności rezerwacji dodatkowych biletów i miejsc, bez odpraw i zmian środków lokomocji w czasie drogi. Podczas kilku- lub kilkunastogodzinnej podróży masz czas na drzemkę, czytanie książki lub słuchanie muzyki. W naszych busach obowiązuje zakaz spożywania alkoholu oraz palenia papierosów. Osoby palące będą mogły skorzystać z chwili na papierosa podczas regularnych przerw. Komfort naszym pasażerom zapewniają regulowane fotele i strefowa klimatyzacja.

Oferujemy wiele rabatów dla osób pracujących jako opiekun osób w Niemczech.

Gwarantujemy najniższą cenę. W przypadku znalezienia porównywalnej oferty z niższą ceną prosimy o kontakt telefoniczny z biurem.

 

Dni powrotu:

Środy, Piątki, Poniedziałki

Dni wyjazdu:

Wtorki, Czwartki, Niedziele

Rezerwacja telefoniczna:

telefon komórkowy: 665 359 696

telefon stacjonarny: 74 818 74 64